Skúsenosti z paraxe

Zameriavame sa na presné detaily biznisu, kde po dôsledných anaýzach a cielených krokoch pomôžeme online obchodu a službám organicky rásť. 

Social Media Marketing

Roky vlastných praktických skúseností sa ťažšie nahrádzajú získanou teóriou

Už od roku 2002  sa aktívne venujeme SEO problematike vďaka vlastným, ale aj externým webovým portálom.

Od roku  2003 využívame platenú online reklamu pre vlastné, ale aj projekty klientov. A od 2016 sa aktívne staráme aj o sociálne siete a reklamné kampane na nich.

38 Projektov

10 000 stránok

1000-ky Konzultácií

+1 000-ky šálok kávy

NAŠE ZÁSADY

V prvom rade počúvame klienta a snažíme sa jeho pohľad transformovať do online priestoru. Nejde to, nedá sa, alebo je to nemožné; Nepoznáme.

Sme hrdí na naše projekty a klientov.

Bez ohľadu na to v akom veľkom rozsahu sme klientom pomohli, tak na svoje výsledky sme hrdí. A je úplne jedno, či sa jedná o malého klienta, alebo dnes už veľkú spoločnosť. Za svojimi výsledkami si stojíme a vieme ich aj obhájiť a na požiadanie detailne vysvetliť  jednotlivé postupy.

Mílniky

Stručný výber zaujímavých bodov z našej histórie a praxe v online odvetví a marketingu. V prípade záujmu vám ich radi predstavíme detailnejšie.

2002

December, 2002

Vznik prvého online projektu s využitím SEO optimalizácie. Kde po optimalizácii náš web portál dosahoval postupne iba vďaka cielenej optimalizácii a organickej návštevnosti až 70tis návštevníkov denne.

 

2003

Júl, 2003

V tomto období vzniklo niekoľko nových ďalších vlastných webov zameraných prevažne na americký trh. Boli optimalizované pre Google vyhľadávanie.

December, 2003

Kúpa a správa vlastných serverov pre zabezpečenie dokonalého výkonu a stability našich projektov.

2005

Jún, 2005

Založenie spoločnosti EURONETIX s.r.o.

2010

June, 2013

Obrovský nárast návštevnosti na vlastných medzinárodných portáloch založených na organickom vyhľadávaní s 10-tisícovými dennými unikátnymi návštevami 

2012

Jan, 2012

Optimalizácia a správa partnerského projektu (s 50% podielom)  zameranom na cestovný ruch. Aktívne využívanie skúseností s platenou tzv. PPC reklamou.

2015

Máj, 2015

Nadviazaná užšia spolupráca s klientom, ktorý začínal s výrobou vlastnej športovej značky. Ide o čisto externý projekt, ktorému sme spravovali nielen online kampane,  optimalizovali a pripravovali SEO a konzultovali UX a UI pre novučičký portál, ktorý bol následne na týchto základoch "postavený". Následné úspechy a životaschopnosť tohto online  portálu pokračujú dodnes.

2016

Apríl, 2016

Aktívnejšie sa zapojenie do partnerského projektu a tzv. reštart (nanovo prebudovanie) celej obchodnej stratégie a systému online portálu zameraného na cestovný ruch.

Následné exponenciálne medziročné nárasty tržieb a cieľ dostať medzi top5 "hráčov" na Slovenskom trhu sa podarilo už po 3 rokoch. S minimálnimi investíciami do reklamy a technického zabezpečenia. Bolo na ňom použité vlastné rokmi získané know-how a úspech sa dostavil veľmi rýchlo.

 

 

2021

Apríl, 2021

S využitím svojho know-how  sa púšťame do nového eshop - portálu na predaj handmade výrobkov. Stávame sa aj importérom novej eko značky na SK trh.

Cieľ bol dostať nový eshop pri vyhľadávaní v Google na prvú stránku do 6 mesiacov. Splniť sa to podarilo do 2 mesiacov a od 3 mesiacov sme dokonca získali prvé a druhé miesta pri kľúčových produktoch.

Po cca 6mesiacoch života získal cenu Heureky Finalista 2021.

 

súčasnosť

dnes

V súčasnosti sa snažíme ponúknuť naše rokmi overené skúsenosti aj pre nových klientov, ktorí by chceli rozbehnúť svoj nový eshop, alebo nejaký online projekt a nevedia ako začať, alebo potrebujú pomôcť ukázať "cestu" k vlastnému online biznisu.