Local Seach Optimization Services

SEO optimalizácia pre vyhľadávače 

Optimalizačný audit je potrebný pri každom webe, ktorý má ambície získať vyššie pozície pri vyľadávaní.

Na jednoduchú optimalizáciu vám postačí takzvaný SEO checker. Na detailnejšiu je už lepšie si pozrieť nejaký návod, ktorých je na internete veľmi veľké množstvo.  Ak nemáte veľa času na komplikované testy a analýzy pre vyhľadávače vyskúšajte služby SEO špecialistu, alebo agentúry venujúce sa tejto problematike dostatočne dlhú dobu. 

  

Ak nechcete zbytočne platiť  veľa za klikaciu reklamu vo vyhľadávačoch je toto jedno z riešení, ako optimalizovať výdavky v reklame. Je to však beh na dlhé trate, kde sa prvé výsledky dostavujú rádovo v mesiacoch a trendovo až v rokoch. Ak nejde o jednorázový, ale dlhodobý projekt je to bez pochyby najlepšie riešenie pre váš web, blog, eshop, alebo firemnú stránku .  

 

 

Klasická optimalizácie pre vyhľadávače pozostáva z:

  • auditu po technickej stránke
  • analýzy užitočných kľúčových slov
  • konečnej seo optimalizácie web stránok

Konzultujeme každý krok a v prípade záujmu vieme zabezpečiť aj kurz, ak by ste si chceli svoje web stránky sami optimalizovať. Osobne vynakladáme veľké úsilie na dosiahnutie najvyšších hodnotení vo výsledkoch aj pravidelnými kontrolami trendov a neustálym prehodnocovaním správnych informácií súvisiacich s vašim webom. 

30%

priemerné zvýšenie transakcií

50%

Nárast Tržieb

90%

Organické vyhľadávanie

40%

Nárast návštev pre mobilné zariadenia

Effective Local SEO Solutions

Po úvodnej konzultácii vám pripravíme konkrétnu cenovú ponuku "šitú" pre vás. Cenník pripravíme na konkrétne veci, ktoré potrebujete optimalizovať.

Ak sami nie ste si istý, či vôbec potrebujete optimalizovať svoj eshop, firemný web, alebo inú stránku, určite odporúčame odkonzultovať aspoň priebežne s niekým, čo sa danej problematike optimalizácie venuje.  V prípade, že by bola platená, tak u nás máte prvú konzultáciu a krátky report zdarma.

Effective Web Development Solutions

Štúdie

Pozri viac

Napíšte nám o projekte

Pomôžeme vám rásť na internete

Vrámci vášho rozpočtu nasttavíme reálne ciele, kde môžete konkurenciu predbehnúť