Pay Per Click Management

Správa Pay Per Click (PPC) kampaní

Pay Per Click - Plať za klik je veľmi efektívny spôsob internetovej reklamy, kde prakticky máte okamžite možnosť vašu reklamu zobraziť veľmi širokému publiku potencionálnych zákazníkov a dosah si cielene nastaviť podľa svojich potrieb.

Stratégiu kampaní navrhujeme tak, aby presne vyhovovali potrebám našich klientov a ich konkrétnej situácie na trhu.  Služby s platbou za kliknutie  zahŕňajú: platené reklamy vo vyhľadávaní,  grafické reklamy, video reklamy, tzv. remarketing, ale aj inzerciu na sociálnych sieťach. 

 

Denne spravujeme a monitorujeme účty našich klientov ich jenotlivé ceny za kliky, akcie a rozpočty, aby sme zaistili maximálnu návratnosť investícií. Prinášame výsledky, ktoré pomáhajú dosahovať stanovené obchodné ciele.

Za vynikajúce výsledky vďačíme nášmu komplexnému prístupu, ktorý zahŕňa detailný prehľad podnikania a samozrejme rálnych ambícií našich klientov v oblasti internetovej reklamy.

Platené Vyhľadávanie

Dosiahnete efektívnu návratnosť investícií (ROI) prostredníctvom reklamy vo vyhľadávaní.  Investujete rozumne s využitím najcielenejšej a cenovo najefektívnejšej formy reklamy.

Remarketing

Zmeníte potencionálnych klientov na lojálnych, ktorý sa k vám opakovane a cielene budú vracať vďaka remarketingu. 

Sociálne Média

Ak budete potrebovať zvýšiť povedomie o vašej značke, produkte alebo službe,  pripravíme vám stratégiu sociálnej reklamy zameranú na splnenie kľúčových ukazovateľov výkonnosti (KPI) .

Bannerová online Reklama

Ak potrebujete zviditeľniť produkty pred kúpou, vieme vám ponúknuť aj možnosť bannerovej reklamy. Týmto spôsobom môžete efektne zviditeľniť aj svoju značku. Pripravíme originál grafické podklady a dokonca v prípade, že máte povolené používať animované HTML5 bannery vieme pripraviť naozaj efektné vizualizácie.

Video online Reklama

Video reklama je ten najefektnejší spôsob prezentácie. Z toho dôvodu je samozrejme potrebné rátať aj s vyššími nákladmi na takýto typ prezentácie.

Platené Vyhľadávanie

Dosiahnete efektívnu návratnosť investícií (ROI) prostredníctvom reklamy vo vyhľadávaní.  Investujete rozumne s využitím najcielenejšej a cenovo najefektívnejšej formy reklamy.

Máme dostatok skúseností s kampaňami prevádzkovaných cez Google Ads, Facebook, Youtube a iné.

Prípadové štúdie

viac

Napíšte nám o vašom projekte

Dovoľte nám pomôcť s online obchodom tak, aby rástol

Kontaktujte nás už dnes, aby sme sa vám vedeli čo najskôr ozvať.